Park linowy Trollandia

Trollandia to wspaniałe miejsce dla miłośników wspinaczki, tyrolek i podniebnych spacerów na linie. Zlokalizowany obok dolnej stacji kolei linowo – terenowej PKL, u stóp Góry Żar, dostarcza rodzicom i ich dzieciom niesamowitych wrażeń.

Trollandia oferuje cztery trasy o różnym stopniu trudności. Na każdej z nich czeka wiele atrakcji, m.in. zjazdy na płachcie, przejście po beczkach oraz przez samochód, a nawet 100-metrowe tyrolki i mnóstwo innych niecodziennych przeszkód do pokonania. Odwiedzający zmierzą się również z wiszącymi mostami i wspinaczką po siatkach. Trasy przeznaczone są dla osób powyżej 8 roku życia. Zastosowany system ciągłej asekuracji gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dla najmłodszych (od 3 roku życia) przygotowano Trollinkowo  – mini park, gdzie milusińscy będą musieli pokonać przeszkody dostosowane do swojego wieku. Nie braknie fascynujących tuneli, ruchomych mostów, lwich obręczy czy zjazdu tyrolką.

Park linowy czynny jest od kwietnia do października (przy dobrej pogodzie), w godzinach od 10.00 do 18.00. Zabawa odbywa się pod czujnym okiem instruktorów.