Parki atrakcji

Blisko naszych apartamentów znajduje się „Energylandia”. Jest to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, w odległości 33 km od naszego apartamentu.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci.

W Energylandii znajdują się następujące strefy: 

  • Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
  • Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm.
  • Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.
  • Water Park – strefa uruchomiona latem 2016 roku – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. 
  • Smoczy Gród – niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami, a także innymi dopracowanymi dekoracjami.
  • Aqualantis – Dawno, dawno temu w bardzo odległej krainie była sobie wyspa pośrodku oceanu. Jej mieszkańcy funkcjonowali w doskonałej symbiozie z przyrodą i dającą im życie wodą. Ludzie żyli w harmonii z wielkim władcą mórz Abyssusem.

Zatorland

Park Rozrywki Zatorland to wyjątkowe miejsce, które pokocha Twoje dziecko! Różnorodna lista ponad 60 atrakcji zgromadzonych na 20 hektarach pięknego, zielonego terenu sprawia, że nikt nie będzie się tutaj nudził. Park podzielony jest na cztery wyjątkowe strefy – Park Mitologii, Park Owadów, Park Dinozaurów i Lunapark. Każda z nich zachęca do wspólnej zabawy i poznawania nowych atrakcji przez najmłodszych gości. Dodatkowo, na terenie parku dostępne są specjalnie przygotowane strefy gastronomiczne, które pozwolą swobodnie usiąść i odpocząć w otoczeniu zieleni, a także spróbować pysznego jedzenia.